Jak vybrat k matraci správný rošt?

Při nákupu roštu do Vaší postele je důležité dodržet doporučení výrobce Vaší nové nebo stávající matrace, jaký je pro ni vhodný typ roštu. I sebelepší matraci může nesprávně zvolený rošt narušit její funkci - optimální podpěru těla. Aby jste se vyhnuli nevhodnému sladění matrace a roštu, nabízí - doporučuje výrobce matrací USNU nové spaní pro své matrace pouze takové rošty, které jsou optimalizovány - sladěny s matracemi USNU. Toto sladění lze velmi dobře prezentovat na matraci Lily Ann a roštu USNU 5V rovný, kde je vidět jednotné nastavení anatomických zón v matraci i roštu, které na sebe optimálně navazují. Vyvarujte se nákupu samostatného roštu pro svou matraci bez konzultace s odborným prodejcem, aby Vaše investice do zdravého spánku byla co nejlepší.

Když už nebudete mít ke konzultaci příležitost, můžete použít alespoň tyto základní obecné nastavení správné kombinace matrace / rošt:

1/ pružinová matrace / pevný dřevěný rošt

2/ latexové matrace / lamelový rošt

3/ pěnová matrace / lamelový rošt (v případě požadavku na pevnější podpěru lze při použití kvalitní pěny použít i pevný dřevěný rošt) 

4/ lamelová matrace / pevný dřevěný rošt (u lepených lamelových matrací jako YOKO Queen, apd. lze použít také lamelový rošt)

5/ kombinované matrace (různé materiály) / je nutné dát na doporučení výrobce matrace

Poznámka: kontrolujte také konstrukci Vaší postele - provedení uchycení pro rošt v posteli, mělo být být vhodné pro uložení vybraného roštu! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení