Kvalitní postele z masivu

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností kvalitní postele z masivu. Nabídka postelí z masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. 

Proč bychom si měli vybrat právě postel z masivu?

  • Kvalitní dřevo z českých lesů zajišťuje špičkovou kvalitu našich výrobků
  • Dlouhá životnost v desítkách let
  • Krása přírodního dřeva
  • Dokonalé řemeslné zpracování
  • Možnost výroby na míru
  • Přírodní ekologický materiál

Kvalitní celomasivní postel mívá vyšší pořizovací náklady, ale tato investice se Vám jistě vrátí v její dlouhodobé životnosti. Možnost opakovaného rozložení a složení bez ztráty pevnosti postele a vysoká povrchová odolnost (zejména u provedení buk, dub) umožní masivní posteli být součástí Váší domácnosti po celoý život. 

Ani ten nejlepší celomasivní rám postele však nezajistí optimální podpěru těla. Důležitou součástí postele je matrace a k ní vhodný typ roštu. Výběru vhodné matrace tak věnujte minimálně stejnou pozornost jako výběru rámu postele. Matrace USNU vyrábíme a přizpůsobujeme postavě (váze) budoucího uživatele a jeho požadavku na pohodlí horní lehací plochy, čímž zajistíme optimální výběr matrace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení