Proč a jakou si koupit pružinovou matraci?

Kvalitní pružinové matrace nabízení optimální bodovou podpěru těla, vysoký komfort - pohodlí a výbornou hygienu - prodyšnost matrace (odvod vlhkosti / potu). Pružinové matrace se vyrábějí z různých typů pružin a s roznášecími vrstvami z různých typů materiálů. 
Jako cenově a kvalitově optimální řešení doporučujeme matraci Princess s taštičkovými mikropružinkami (až 1000 ks v jedné matraci) ve variantách s roznášecí matrací Gala (antibakteriální provedení studené pěny) Princess Gala, roznášecí matrací Queen (paměťová pěna) Princess Queen nebo roznášecí matrací Magic (latex s gelovými kuličkami) Princess Magic.    


 

Pružinové matrace Princess jsou rozděleny do 7 anatomických zón (respektují tak dokonale zakřivení - tvar těla) a nabízejí se ve dvou tvrdostech, střední a tvrdá, což umožňuje nastavení matrace podle váhy uživatele.

Vhodným typem roštu pod pružinovou matraci je dřevěný laťový rošt.

Přijdte si vyzkoušet kvalitní pružinové matrace Princess do specializovaných prodejen SNOOZE značkové spaní, naši odborní prodejci Vám budou rádi k dispozici. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení