Kontinentální postel RENÉE 180x200 cm

Kód: BOXROVNY180200BO
12 794 Kč
Momentálně nedostupné
Čalouněná postel RENÉE 180x200 s možným rozložením na 2 jednolůžka a individuálním přizpůsobením rozměrů čela.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní - pevná kontinentální postel RENÉE 180x200 (2x základní box 90 + 2x čelo 90) nabízí nejvyšší kvalitu českých čalouníků a látek, pevný rám a možnost individuálního upravení na přání zákazníka. Základní provedení: box 2x 90x200 cm (pevná děrovaná deska) a čelo 2x 90x120 cm (š x v).  Za příplatek je základní box vybaven bonnelovou pružinovou kostrou (pružný systém matrace na pružinové matraci). Vše je očalouněno vysoce kvalitní látkou Bombay nebo látkou GOREN. Na obrázku ukázka rozšířeného čela a možnosti rozdělení dvoupostele na 2 jednopostele.

Provedení boxu: základ tvoří pevný dřevěný smrkový rám, dřevotřískové bočnice a podklad pro matrace je z děrovaného sololitu (u provedení bez pružin).
Horní deska deska boxu a postranice jsou obloženy 2 cm PUR pěnou.

* provedení nožek: chrom nebo masivní buk
* standardní provedení čela: celočalouněné bez prošití nebo s prošitím (svislý pruh) 
* výběr z mnoha barevných odstínů čalouněných látek (moožnost dodání vlastní látky)
* výška čela 120 cm, základní šířka děleného čela 2x90 cm (20 cm čela navíc příplatek 600,-)
* uchycení čela k posteli nebo na zeď
* horní plocha základního boxu je 40 cm

 

BOXSPRING RENÉ JE MOŽNO VYROBIT INDIVIDUÁLNĚ NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA (tzn. rozměry čel a postele, typ prošití čela, typ látek apod.). 

Látka Bombay: látka Bombay nabízí vysokou odolnost, nešpinivou voduodpudivou úpravu a splňuje normu o nehořlavosti ("cigaretový test"). Ukázka barevných odstínů látky Bombay:
 
Látka Goren: látka Goren je velmi příjemná na dotek, nabízí vysokou odolnost, nešpinivou voduodpudivou úpravu a lze ji prát do 30°C. Ukázka barevných odstínů látky Goren:
 

Kompletní nabídka látky Bombay a Gorden je k dispozici na našich prodejnách. Zobrazení uvedených odstínů je pouze orientační a může se od skutečnosti lišit. Matrace nejsou součástí postele. 
 

Standardní provedení postele: 180 x 200 cm, látka Bombay č. 36. Další (jiné) rozměry a varianty potahů lze zhotovit na přání zákazníka.​

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: